Cukrus dėmesio centre!

Palaikykite normalų gliukozės kiekį kraujyje su unikaliu keletos vaistinių augalų, antioksidantų ir vitaminų deriniu

Produktas Paros dozė 
Ladanas
3600mg
Ceilono cinamonas 1000 mg
Vynuogių sėklų ekstraktas (85% polifenolių) 700 mg
Alfa-lipo rūgštis 90 mg
Vitaminai (B6, B9, B12, Folio rūgštis, D3) ir Chromas

Kadangi cukrinio diabeto skaičius yra vienas iš sparčiausiai augančių populiacijoje, mums reikia veiksmingos priežiūros ir prevencijos. Tai svarbu, nes ši liga sukelia didesnę širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų bei kitų ligų riziką.

Cukrinis diabetas yra medžiagų apykaitos sutrikimas, pasireiškiantis padidėjusiu cukraus kiekiu kraujyje. II tipo cukrinį diabetą galima įtakoti pakeitus gyvenimo būdą sveika mityba, didesniu fiziniu aktyvumu. Be to, moksliniai tyrimai rodo, kad sergant šia liga, naudinga vartoti specialius maisto papildus.

„Mantra Cukriniam diabetui“ siūlo unikalų maisto papildų derinį sukurtą vokiečių vaistininkų. Jų sudėtyje yra keletas vaistinių augalų, praturtintų alfa-lipo rūgštimi, chromu ir B grupės vitaminais, kurie suteikia antioksidacinį ir priešuždegiminį poveikį.

  • Ladanas (Boswellia papyrafera) yra stipri priešuždegiminė medžiaga be reikšmingo šalutinio poveikio. Ladanas jau nuo seno plačiai naudojamas ir vartojamas Ajurvedos medicinoje, o dabar ir moksliškai įrodyta, kad afrikinis ladanas (Boswellia papyrafera) yra veiksminga medžiaga lėtinių ligų gydyme ir profilaktikoje, todėl Vokietijos gydytojai specialistai sėkmingai jį rekomenduoja pacientams. Taip pat ladanas, veikdamas sinergiškai, padeda sumažinti vaistų nuo uždegimo dozę ir padidinti klinikinį efektą, taip sumažinti nepageidaujamą sintetinių vaistų veikimą ir pagerinti toleravimą. Svarbu teisingai parinkti ladano dozę ir vartoti jį valgio metu.
  • Cinamonas turi savybių, galinčių reguliuoti gliukozės kiekį kraujyje. Šis poveikis yra moksliškai įrodytas, tačiau labai svarbus pakankamas cinamono kiekis ir jo rūšis. „Mantra Cukriniam diabetui“ rinkinyje yra 1000 mg Ceilono cinamono, kuris pasižymi žymiai stipresniu veikimu nei plačiai prekyboje naudojamas kiniškasis cassia cinamonas. Cassia cinamone yra daug kumarino – gamtoje randamo toksino. Didesni jo kiekiai gali sukelti kepenų problemas. Skirtingai nei cassia cinamonas, Ceilono cinamonas kumarino neturi.
  • Vynuogių sėklų ekstraktas yra žinomas dėl jo sudėtyje esančių polifenolių. Polifenoliai turi antioksidacinių savybių, kurios yra svarbios kraujagyslėms. Nustatyta, kad vynuogių sėklų polifenoliai, randami ir raudonajame vyne, pasižymi stipriomis, natūraliomis antioksidacinėmis savybėmis. Apsauginis efektas buvo nustatytas bei įrodytas su pacientais, sergančiais II tipo cukriniu diabetu. Rezultatai parodė žymiai sumažėjusį cukraus kiekį kraujyje ir padidėjusį DTL (gerojo cholesterolio) kiekį.
  • Padidėjęs homocisteino kiekis yra apibūdinamas kaip ateroskle- rozės vystymosi rizikos veiksnys žinomas kaip “kraujagyslių kalcifikacija”. Padidėjusi homocisteino koncentracija kraujo plazmoje laikoma rizikos veiksniu, skatinančiu aterosklerozę ir kraujagyslių, ypač širdies, smegenų ir periferinės kraujotakos, sutrikimus ir ligas. Homocisteino perteklius žaloja jų sieneles ir gali sukelti padidėjusią trombozę. Širdies ir kraujagyslių ligų rizika padidėja 60-80 proc., kai homocisteino kiekis yra daugiau nei 5μmol/l virš normos. Homocisteino reguliavimas – svarbi profilaktinė priemonė, norint išvengti lėtinių cukrinio diabeto komplikacijų. Jį padeda reguliuoti vitaminai B6, B12 ir folio rūgštis.
  • Alfa-lipo rūgštis turi stiprų antioksidacinį poveikį ir efektyviai mažina somatinės ir autonominės diabetinės neuropatijos požymius, todėl naudinga II tipo cukriniu diabetu sergantiems žmonėms.Chromas, dalyvaujantis insulino sintezėje, padeda palaikyti normalų cukraus kiekį kraujyje. Vitaminas B6, B12, D3 ir folio rūgštis pa- deda palaikyti normalų cukraus kiekį kraujyje ir normalią imuninę sistemą. Vitamino B6, B12 ir folio rūgšties vartojimas padeda re- guliuoti homocisteino kiekį organizme.

Kodėl „Mantra Cukriniam diabetui“ maisto papildus svarbu vartoti?

> tai unikalus ladano (Boswellia papyrafera), Ceilono cinamono, vynuogių sėklų derinys, tikslingai papildytas alfa-lipo rūgštimi, chromu ir B grupės vitaminais

> palaiko normalų cukraus kiekį kraujyje

> padeda reguliuoti homocisteino kiekį organizme> apsaugo ląsteles nuo oksidacinės pažaidos

> palaiko normalią imuninę sistemą