Unikalus maisto papildų derinys, apsaugantis nuo širdies, kraujagyslių ir smegenų ligų.

Jį sudaro trys atskiri produktai:

Mantra 3 aktyviai kraujagyslių apsaugai Paros dozė 
ladanas (Boswellia papyrifera) 
800 mg
ginkmedžio lapų ekstraktas 100 mg
ciberžolės ekstraktas 100 mg
juodieji pipirai 10 mg
vitaminas E 20 mg
cinkas 5 mg
selenas 55 μg
vitaminas D3 10 μg
Mantra Q10 Premium
ženšenio ekstraktas 6:1
250 mg
kofermentas Q10 50 mg
vitaminas E 10 mg
vitaminas C 60 mg
selenas 10 μg
Mantra širdies veiklai BB Fol
vynuogių sėklų ekstraktas
350 mg
vitaminai B6 6 mg
folio rūgštis 600 μg
vitaminas D3 20 μg
vitaminas B12 9 μg

Padidėjusi širdies ir kraujagyslių ligų rizika atsiranda dėl kraujagyslių ir kraujotakos pokyčių. Arteriosklerozė, vadinama „kraujagyslių kalcifikacija”, atlieka pagrindinį vaidmenį vykstant oksidaciniams ir uždegiminiams veiksniams kraujagyslėse. Moksliniai tyrimai rodo tiesioginį ryšį tarp uždegimo ir širdies-kraujagyslių sistemos rizikos padidėjimo – susidariusios aterosklerozinės plokštelės kraujagyslėse yra pagrindinis širdies priepuolio arba insulto rizikos šaltinis, todėl svarbu laiku imtis visų priemonių kraujagyslėms ir kraujotakai gerinti.

Senyvo amžiaus ar didelės rizikos grupei priskirtus pacientus reikia tinkamai gydyti.

Aukščiau minėtus MantraPharm produktus sudaro pagrindiniai ingredientai:

  • Ladanas (Boswellia papyrifera) yra stipri priešuždegiminė medžiaga, todėl yra labai svarbi kraujagyslių apsaugai. Didelis ladano pranašumas prieš cheminius vaistus yra jo priešuždegiminis poveikis be jokio reikšmingo šalutinio poveikio. Be to, moksliškai įrodyta, kad afrikiniame la- dane (Boswellia papyrifera) yra svarbi medžiaga – incensolis, kuris, be jo priešuždegiminio poveikio, suteikia papildomos apsaugos nuo lėtinės smegenų išemijos.
  • Ginkmedžio lapai skatina kraujo tėkmę ir taip palaiko optimalią kraujo apytaką. Už tai yra atsakingas PAF‘o (trombocitų aktyvacijos faktorius) slopinimas, kurio dėka mažėja trombocitų agregacija ir kraujagyslių susiaurėjimas. Tai galiausiai lemia geresnę kraujo apytaką. Be to, ginkmedžio lapų ekstraktas savo antioksidacinėmis savybėmis apsaugo kraujagyslių sieneles nuo pažeidimų. Dėl geresnės kraujotakos ir antioksidacinės kraujagyslių apsaugos ginkmedis suteikia svarbią apsaugą širdžiai.
  • Vynuogių sėklose yra polifenolių, pvz., resveratrolis. Jie turi antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių, kurios yra svarbios kraujagyslėms. Nustatyta, kad vynuogių sėklų polifenoliai, randami raudonajame vyne, pasižymi stipriomis, natūraliomis antioksidacinėmis savybėmis. Apsauginis efektas buvo nustatytas bei įrodytas su pacientais, sergančiais cukriniu diabetu. Raudonojo vyno polifenoliai taip pat stipriai apsaugo nuo aterosklerozės ir tokiu būdu tampa kardioprotektoriais, t. y. stipria širdies apsauga.
  • Kurkuminas (ciberžolė) turi reikšmingų antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių, kurios yra labai reikalingos sveikoms kraujagyslėms palaikyti. Taigi, ciberžolė taip pat klasifikuojama kaip kardioprotektorius. Vartojant ciberžolę, galima sumažinti mažo tankio cholesterolio ir trigliceridų kiekį kraujyje bei tiesiogiai apsaugoti kraujagysles. Ciberžolės absorbciją organizme padidina piperinas iš juodųjų pipirų. Įrodyta, kad ciberžolė lengviau peržengia žarnyno barjerą, jei ji sumaišoma su pipirais.
  • Padidėjęs homocisteino kiekis yra apibūdinamas kaip aterosklerozės vystymosi rizikos veiksnys, žinomas kaip “kraujagyslių kalcifikacija”. Padidėjusi homocisteino koncentracija kraujo plazmoje laikoma rizikos veiksniu, skatinančiu aterosklerozę ir kraujagyslių, ypač širdies, smegenų ir periferinės kraujotakos, sutrikimus ir ligas. Homocisteino perteklius žaloja jų sieneles ir gali sukelti padidėjusią trombozę. Širdies ir kraujagyslių ligų rizika padidėja 60-80 proc., kai homocisteino kiekis yra daugiau nei 5μmol/l virš normos.
  • Folio rūgštis, vitaminas B6 ir B12 padeda sureguliuoti homocisteino kiekį organizme, todėl šių vitaminų vartojimas yra svarbus padidėjusio homocisteino kiekio atvejais.
  • Kofermentas Q10 vaidina svarbų vaidmenį mūsų ląstelėse. Q10 lokalizuojasi mitochondrijose. Šios ląstelių struktūros, atsakingos už energijos pavertimą ATP molekulėmis, todėl jis svarbus ląstelių stiprinimui ir optimaliam veikimui. Didžiausią vaidmenį Q10 atlieka organams, kurie savo gyvybine veikla eikvoja daugiausiai energijos – tai širdis, kepenys, inkstai, kasa. Vis tik didžioji dalis Q10 yra kaupiama širdies raumenyje. Jis pagerina širdies raumens funkciją, ypač sergant širdies nepakankamumu, širdies aritmija, arterine hipertenzija.

Ką reiškia „Mantra kraujotakos sistemos sutrikimams” vartojimas?

> tai širdies ir kraujagyslių apsauga, taip pat aterosklerotinių procesų kraujagyslėse profilaktika, padedant keturioms natūralioms gydomosioms medžiagoms – ladanui, ginkmedžiui, ciberžolei ir vynuogių sėkloms;

> tai kraujotakos gerinimas ginkmedžio lapų ekstrakto pagalba;

> tai padidėjusio homocisteino kiekio reguliavimas svarbus širdies ir kraujagyslių sistemos rizikos mažinimui;

> tai geresnis širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų aprūpinimas deguonimi ir energija kofermento Q10 pagalba.