Unikalus MantraPharm maisto papildų derinys, apsaugantis nuo sąnarių skausmo ir podagros

Jį sudaro trys atskiri produktai:

Mantra ArthroSTAR. Sąnarių maitinimas ladanu  Paros dozė
ladanas (Boswellia papyrifera) 
800 mg
gliukozamino sulfatas
1000 mg
chondroitino sulfatas 500 mg
vitaminas C 80 mg
vitaminas E 25 mg
vitaminas D3 20 μg
Mantra 400 originalios ladano kapsulės 
ladanas (Boswellia papyrifera)
1200 mg
Mantra šarminantys mineralai
mineralų neutralizuojanti galia
64 mEq

Podagros metu organizme vyksta uždegiminiai procesai, kurie sukelia stiprų sąnarių skausmą, patinimą ir paraudimą. Rezultatas yra podagrinis artritas. Pažengusio podagrinio artrito atvejais gresia sąnarių deformacija ir padidėjusi antrinių ligų rizika, t. y. padidėjusios širdies ir kraujagyslių sistemos ligos dėl aterosklerozinių pakitimų, taip pat 20 proc. padidėjusi cukrinio diabeto rizika. Be to, galimas inkstų funkcijos pablogėjimo pavojus. Sergant podagra uždegimui tenka pagrindinis vaidmuo. Dėl kraujyje ir kituose organizmo skysčiuose padidėjusio šlapimo rūgšties kiekio atsiranda natrio uratų kristalų. Šie kristalai gali nusėsti sąnariuose ir audiniuose aplink juos, taip pat vidaus organuose. Podagriniai kristalai organizme visą laiką kelia uždegimą, todėl jo mažinimas yra didžiausias prioritetas.

Antras žingsnis yra palaikyti optimalų sąnarių skysčio kiekį, sąnarių kremzlių struktūrą ir elastingumą. Tai išsaugo bendrą sąnarių lankstumą.

Šarmų-rūgščių pusiausvyros palaikymas organizme podagros metu yra esminė priemonė prieš skausmą ir uždegimą. Analgetinis poveikis optimizuojamas ir sustiprinamas šarminant organizmą.

Šis maisto papildų kompleksas yra skirtas sergant podagriniu artritu pagal naujausius mokslinius duomenis. Juos vartojant nėra jokių reikšmingų šalutinių požymių, sėkmingai veikia nuo skausmo, uždegimo ir pagerina sąnarių judrumą.

  • Ladanas (Boswellia papyrafera) yra stipri priešuždegiminė medžiaga. Tyrimai rodo, kad jo poveikis panašus į kortizono ar analgetikų, tačiau be reikšmingo šalutinio poveikio. Priešingai, klasikiniai analgetikai ir kortizonas kartais pasireiškia sunkiu ša- lutiniu poveikiu sergant antrinėmis ligomis, tokiomis kaip širdies ir kraujagyslių ligos, pažeisti inkstai, kepenys ir skrandis. Dėl šios priežasties ladanas Vokietijos klinikose ir medicinos praktikose yra populiarus. Svarbu teisingai parinkti ladano dozę ir vartoti jį valgio metu.
  • Gliukozaminas ir chondroitinas yra žinomi kaip sąnarių tepalai. Gliukozaminas yra natūrali specifinė kremzlės sudedamoji dalis ir palaiko optimalią sąnario funkciją. Chondroitinas yra jungiamojo audinio polisacharidas, labai svarbus normaliai sąnario kremzlės struktūrai ir drėgmei užtikrinti.

Tyrimai ir patirtis rodo, kad šios medžiagos palengvina sąnarių uždegimą gydant jų ligas.

  • Šarmų–rūgščių pusiausvyros palaikymas: organizmą šarmi- nantys mineralai turi analgetinį poveikį dėl jų šarminančio poveikio. Rūgščių sumažinimas sumažina jautrumą skausmui. Šis poveikis yra svarbus ligų, turinčių stipraus skausmo simptomą, pvz., esant reumato, nugaros, sąnarių ir podagros skausmams.

Ką reiškia „Mantra podagrai“ vartojimas?

> Didelė priešuždegiminė Afrikos aukščiausios kokybės ladano dozė ir poveikis, kai nėra reikšmingų šalutinių reiškinių ir kontraindikacijų.
> Sąnarių judrumo palaikymas, naudojant gliukozaminą ir chondroitiną.
> Analgetinis poveikis dėl stipraus rūgštingumo sumažinimo (neutralizuojanti mineralų galia 64mEq).