Ladanas (frankincesas) – tai natūrali priemonė, gaunama iš bosvelijos medžio dervos (Boswellia papyrifera). Ši derva, t. y. ladano derva,  ištisus tūkstantmečius buvo vertingas kultūrinis ir terapinis natūralus komponentas.

MantraPharm naudoja trečio tekėjimo Etiopijoje išgaunamą dervą, kuri kovo-balandžio mėnesiais surenkama ir skaitoma švariausia ir daugiausiai naudingų savybių turinti derva. Ji laikoma brangia, nes iš vieno medžio gaunama 3-10 kg dervos, o po 3 jos rinkimo metų medis ilgam paliekamas ramybėje.

Vokiečių mokslininkas prof. Oliver Werz iš Jenos universiteto, tyrė skirtingų bosvelijų rūšių dervas ir padarė išvadą, kad afrikinės bosvelijos derva (Boswellia papyrifera) yra net 10-čia faktorių veiksmingesnė už kitas bosvelijos rūšis (Boswellia serrata, sacra, carteri).

Seniausias rašytinis dokumentas, kuriame ladanas paminėtas kaip natūrali priemonė, yra egiptiečių Eberso papirusas. Kalbant apie graikų-romėnų antiką, ladanas minimas beveik visų didžiųjų gydytojų, natūraliosios medicinos žinovų ir botanikų raštuose. Hipokratas priskiria ladaną dažniausiai minimoms ir rekomenduojamoms priemonėms. Viduramžių Europoje ladano dervą ypatingai rekomendavo naudoti abatė Hildegard von Bingen ir gydytojas Paracelsijus. Ypač ilgą vartojimo tradiciją ladano derva turi Indijos natūraliojoje medicinoje.